Series
Ratings
25
The Beauty InsideRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 5.0