Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5