Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0