Series
Ratings
39
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0