Movies
Ratings
118
Hana and AliceRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.5