Movies
Ratings
134
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.5
TakenRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0