Titles you rated
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5