Titles you rated
Me Before YouRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0