Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5