Movies
Ratings
283
Inside OutRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Cyrano de BergeracRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Kings of SummerRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.0