Titles you rated
DerangedRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5