Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
JaneRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.5