Titles you rated
- HeroRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5