Series
Ratings
77
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0