Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.0