Movies
Ratings
106
Love, RosieRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.0