Series
Ratings
87
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Selling the OC Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0