Series
Ratings
128
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0