Movies
Ratings
170
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
I Am SamRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0