Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 1.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 0.5
My Fair LadyRated ★ 1.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 0.5
HeartstringsRated ★ 1.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
Listen to My HeartRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Emergency CoupleRated ★ 1.0
49 DaysRated ★ 3.0