Movies
Ratings
894
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
AirRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0