Series
Ratings
21
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 2.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0