Movies
Ratings
172
ZodiacRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ClickRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0