Movies
Ratings
16
Spirited AwayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0