Series
Ratings
91
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
ChobitsRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.0