Movies
Ratings
570
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Warriors of the DawnRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 1.0
White House DownRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 3.5
NerveRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5