Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
The Old GuardRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
Talk to MeRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0