Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
300Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.5