Movies
Ratings
326
Hanako of the ToiletRated ★ 0.5- Machined RebornRated ★ 1.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 0.5
GhastlyRated ★ 0.5
One Missed CallRated ★ 0.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 1.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 1.5
One Missed Call 2Rated ★ 0.5
A Blood PledgeRated ★ 1.0
Mourning GraveRated ★ 0.5
The Ring VirusRated ★ 1.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5
One Missed Call 3: FinalRated ★ 1.0
CadaverRated ★ 1.0
CinderellaRated ★ 0.5
YogaRated ★ 0.5
VoiceRated ★ 1.0
The Ring TwoRated ★ 1.0
APT.Rated ★ 1.0
The Doll MasterRated ★ 1.0