Titles you rated
House of GucciRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
NerveRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0