Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
LegendRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Just FriendsRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 2.5