Movies
Ratings
31
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.5- WishRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5