Titles you rated
The GreatRated ★ 4.5- HERORated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 5.0- Free and Easy: The Rookie Densuke HamasakiRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
Love&JoyRated ★ 0.5- Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
VeepRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 3.0
- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Olive KitteridgeRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.5