Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0