Series
Ratings
141
AemaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.5
Neighborhood StoryRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
King of DesertRated ★ 2.0
NANARated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5