Titles you rated
My PrincessRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 3.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0