Series
Ratings
15
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Radiant OfficeRated ★ 3.0
MistyRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0- WhitechapelRated ★ 4.5