Titles you rated
My Fantastic FuneralRated ★ 1.0- Wonderful LifeRated ★ 1.0
Pure LoveRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 1.5- Smile, YouRated ★ 1.5
First Wives' ClubRated ★ 1.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5- Mystery FreshmanRated ★ 1.5
Lie to MeRated ★ 0.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 0.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 0.5
Spring DayRated ★ 1.0
Ruby RingRated ★ 1.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 0.5
Marry Him If You DareRated ★ 0.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 0.5