Movies
Ratings
297
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0