Series
Ratings
144
Attack on TitanRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Mad DogRated ★ 3.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Produce 101Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5