Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 1.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
EpicRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 2.0
Steal My HeartRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 2.5
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 1.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Twilight GangstersRated ★ 2.0