Titles you rated
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0