Titles you rated
Lady and the TrampRated ★ 4.0
TMNTRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.5
October SkyRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.5
CrossingRated ★ 4.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Sucker PunchRated ★ 2.5
Lost In LoveRated ★ 4.0
The RocketeerRated ★ 5.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 3.5
Daytime DrinkingRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 4.5