Movies
Ratings
683
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 3.5
The Coast GuardRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.0
Ride AlongRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0