Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 0.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 0.5
Bee MovieRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 1.5
Sex Is ZeroRated ★ 0.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 0.5
Heart is...Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 0.5
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 0.5