Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
UpstreamRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 0.5
NopeRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
LightyearRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 1.5
DuneRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0