Movies
Ratings
35
IdentityRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0