Movies
Ratings
24
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0