Titles you rated
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
St. VincentRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 5.0
The InterviewRated ★ 0.5
ChefRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0