Titles you rated
Shin DonRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 0.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 0.5
NonstopRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0